Fetisizm.com Forum Fetisizm, Fetish, Fetiş, Mistress, Dominant, Domination, BDSM, Ayak Fetişizmi fetis Partner arıyanlar icin  fetisheuro.com

Geri git   Fetisizm.com Forum Fetisizm, Fetish, Fetiş, Mistress, Dominant, Domination, BDSM, Ayak Fetişizmi > Blogs > CiciKis

Rating: 3 votes, 5,00 average.

Bölüm-9 Dominant Kadinlar ve Anlatılar (Dom Diva ile Söyleşi)

Posted 14-09-2008 at 12:30 by CiciKis

DOMİNANT DİVA İLE SÖYLEŞİ

Dünyada gittikçe yaygınlaşan ve hemen her alanda kendini hissettiren “dominasyon oyunları” ile ilgili yapılmış bir söyleşi…
Seks hayatında monotonluğu gidermek ve yepyeni zevkler keşfetmek isteyenlerin son derece ciddi olarak imzaladıkları sözleşme ile partnerlerini belirli bir süre tam bir köle haline getirmeleri ve onlara limitlerde hükmetmeleri “dominasyon” olarak adlandırılıyor. Sözleşmeyi saklayan dominant taraf, erkeğin durumu bozması halinde onu bir arkadaşına deşifre etme hakkına sahip oluyor ve taraflar başta bunu en ciddi şekilde kabul ediyor. Bağlayıcı olan diğer unsur ise, dominant tarafın sözleşmeyi haketmek için partnerine önce bir hizmet sunması. Bu şekilde sözleşme ile sahip olduğu durum, hakedilmiş bir durum oluyor ve partnerin oyuna tam olarak katılmaması, büyük bir saygısızlık halini alıyor…
Bu maddeler, kadının gerçek anlamda partnerine dilediğince hükmedebileceği, üzerinde kendine zevk veren en aşağılayıcı pozisyonları özgürce deneyebileceği ve sarhoş edici bir güç (dominasyon) duygusunu defalarca orgazm olarak tadabileceği fantastik bir alana girmesini sağlıyor.
Genel kural ise şu : İlk başta tüm kadınlara çok garip ve uzak gelen dominasyonu bir kere “tam anlamıyla” deneyen hemen hiçbir kadın bundan vaz geçmek istemiyor. Bunun son derece lüks zevkini alanlar için sıradan seks bu sınırsız alanın yanında çok yavan kalmaya başlıyor…
Bir bakıma oyun olduğu için, kadın partnerini dilediğince aşağılayabiliyor. Ancak diğer taraftan aldığı zevk fazlasıyla gerçek…
En önemli püf nokası ise şu : Uygulamaya başlamadan evvel kadın gerçek anlamda kendini aşırı üstün hissetmeli. Asla yapmacık olmamalı. Ve partnerine aklına gelecek en ileri düzeyde hükmetme, kontrol etme ve domine etme isteğiyle dolmalı.
Gerçek anlamda kadın ne kadar dominant olur ve partnerine köle muamelesi yaparsa, partneri o kadar hızlı kontrolü altına giriyor. Ve bunun sürekliliği bir süre sonra partnerini, ayaklarının altında gerçek bir köle sadakatine sahip, tam bir zevk makinası haline getiriyor!
Erkeğine köle olmaya meraklı olmayan her kadın içindeki dominant yönü açığa çıkarıp bu eşsiz zevkleri tadabiliyor…

Söyleşi
- Merhaba, hemen konuya girmek istiyorum. Dominasyonu bize tarif edebilir misin?
- Merhaba. Zevkle : Dominasyon kontrol ve hükmetme zevkidir. Eğitimdir. İstediğini güç kullanarak almanın verdiği içgüdüsel hazdır. Limitlerde aşağılama ve köleleştirmedir. Her kadının içinde yatan zevkin uyandırılmasıdır. Kısacası bilenler için sınırsız bir zevk ve haz sahasıdır...

"Üstünlüğüm tartışılmazdır... Ve o bunu her an daha fazla onaylamak zorundadır... Önümde daha fazla aşağılanarak... O anda benim malım olduğu o kadar açıktır ki, bu konuda asla ödün verilemez... Ona bu kadar rahat ve özgürce istediğim gibi davranmak muhteşem bir zevktir..."
- İlk dominasyon deneyiminiz nasıl olmuştu?
- Belki inanmayacaksın ama, böyle birşeyi ilk duyduğumda çok garip ve yabancı geldi. Her kadının ilk tepkisini verdim ve hiç ilgilenmedim. Bir süre sonra, farklı bir kaynaktan konuyla tekrar karşılaştım. Hiç unutmuyorum, oturup resmen düşündüm : Ayaklarımın dibinde beni memnun etmek için bekleyen bir erkek. Tamamen benim kontrolüm altında. Ilık diliyle ayaklarımı yaladığını düşündüm… Bu muhteşem olmalıydı! Sonra bir siteden bu sözleşme metnini bulup, ona (karşılığını vererek) imzalattım. 16 saat boyunca zevkten çıldırıyordum neredeyse. Ve neden daha evvel denemediğimi sordum kendime sürekli… Çünkü bu bambaşka bir boyut…
- Peki partnerinizi domine ederken neler hissediyorsunuz?
- O anda o artık benim partnerim değil. Burası çok önemli! Partner gibi bakınca ne siz zevk alırsınız, ne de o hizmet eder. Bu durumda o köleliğini tam yapmaz, siz de dominasyon zevkini tadamazsınız.
O anda ben onunla mukayese edilemeyecek kadar üstünüm ve buna başta ben inanırım. Ben üstünlüğüme inanmadığım sürece o nasıl inanabilir ki? Sözleşme ile herhangi bir kadın gerçek anlamda partneri üzerinde güce sahip olacağından, artık buna inanmak diye birşey yoktur. Biraz düşününce, sözleşme ile sahip olduğu güç onu aşırı üstün hale getirmiştir zaten. Sıra bunu ona tamamıyla kabul ettirmeye gelmiştir...

"Ona tasma takmak ve gücüme boyun eğidirmek çok tahrik edicidir... Ona tasmalı bir köpek gibi davrandıkça, gücüme boyun eğer ve bana anlatılmaz zevkler yaşatır..."
O anda o kadar üstün hissederim ki kendimi, ayaklarıma kapanması, onları deliler gibi yalaması, sehpa olması beni tatmin etmez. O benim malımdır. Ona bunu hissettirmedikçe, içinde boyun eğmeyecektir...

"Ona yukardan bakıp açık ve aşağılayıcı biçimde köpeğim olduğunu söylemek, meydan okumak ve bu sözleri yutmasını izlemek beni zevkten kendimden geçirir... Bu güç, başlı başına zevkin kendisidir! O anda önümde gücüm karşısında eğilir..."
İşin püf noktası da bu : Onu o kadar aşağılarsınız ki, sonunda içindeki direnç kırılır ve yerini kabul ederek, gerçek bir ayak kölesine dönüşür. Ayaklarınızın altını yalayışı dahi değişir. Bunu yaşamak orgazmdır!

“Gerçek anlamda hükmetmek, her kadını baştan çıkarır! Bütün dizginleri elinde tutmak ve durmaksızın daha fazla domine etmek! Ta ki partneri kendini tamamen bırakıp onun gücüne teslim oluncaya kadar!”
Bu nedenle ben en başından ona malım olduğunu anlatırım. Dilersem tekmelerim, bağlarım, süründürür, aç bırakır, yüzüne ayağımla tokat atarım... Hiçbir karşılık veremez. Üstünlüğüm altında ezilmeye başlar. Ve cevap veremedikçe ben zevkten uçarım...

"Ayaklarıma kapanırken onu aşağılama isteğimi hissettiririm... Önümde domine olur..."
- Ona bunu nasıl yaptırırsınız?
- Bu kolaydır. Erkekler genellikle onlara bir süre ekstra hizmet edilince, 1 günlük köleliği kabul ederler. Örneğin 1 hafta, 10 gün ona birlikte yaşadığımız evde hiç iş yaptırmam. Çok rahat yaşar. Ama o 1 günde karşılığını fazlasıyla alırım. Zaten 7-10 gün çalıştıktan sonra, ona uygulamadığım her aşağılama ve güç benim zararıma. Bu onun kabul ettiği ve benden karşılığını aldığı bir anlaşma. Ve en zevklisi de bu : Ona karşılığını verdiğim için, gerçek anlamda o gün için benim malım oluyor...

- “Kölelik sözleşmesi” neler içeriyor?
- Anlaşmanın şartlarını içerir. Erkeğin yemek ve içmeye kadar 16 veya 24 saat boyunca partnerine bağlı olacağı, partnerinin dilerse onu bağlayabileceği, ayak tokadı atabileceği, sırtına binebileceği ve dilediği kadar aç bırakabileceğini okur ve anladığını kendi el yazısıyla yazarak imzalar. Ancak birçok kadın bu aşamadan sonra cesur olmadıkça, gerçek anlamda dominasyon zevkini yaşayamaz. Şimdiki liseli kızlar dahi birçok cosmopolitan kadından daha cüretkar. Erkek kölesi olmaya meraklı değiller…
- Örneğin karşınızda ben olsam, ilk kölelik deneyimimde ne yaparsınız?
- Önce sana yerini öğretirim. Önümde ne kadar aşağı olduğunu. Köpek gibi eğitir, hızla gücümü sana hissettirir ve tamamen boyun eğene kadar eğitimi sürdürürüm. Yeni olduğun için sert bir disipin gerekir. Tekme ve tokatla başlarım. Ayaklarımın altını iştahla yalaman çok zordur. Ve ben bunu yapana kadar seni eğitirim. Bağlarım ve aç bırakırım. Sonunda öyle bir noktaya gelirsin ki, ayak tabanlarımı deliler gibi yalamaya ve üstünlüğümü onaylamaya başlarsın...

“Domine olmanın ne demek olduğunu, yüzünde izi çıkana kadar bekleteceğim tabanlarımla tanıştığında anlarsın. Ve zamanla bana içinde direnç göstermek senin için ızdırap halini alır. Boyun eğme ihtiyacı duyarsın…”
Yüzünde bekleyen ve nemlenen ayaklarımın altını nasıl yaladığına sen dahi şaşırırsın...
- Buradan çok sert görünüyor...
- Göründüğünden daha serttir... Bir köleyi zorla ve eğiterek ayaklarımın altına almak anlatılamaz bir zevktir... Kadınları tahrik eden, kölelerini sürekli aşağılamak ve istediklerini zorla almaktır... Bu çok temel bir güdüdür. Zaten bu yüzden aşırı tahrik edici ve zevk vericidir…
- Ve her erkek için geçerli midir?
- Ona başta boyun eğidirecek bir güce ihtiyaç vardır. Bazı patroniçeler bunu emrindeki erkeklere yapacak kadar ileri gidebilirler. Ama her kadının uygulayabileceği yegane şey sözleşmedir. Bu koza sahip olduktan sonra, her erkek tam bir ayak kölesi haline getirilebilir.
- Bu süreç nası işler?
- Partnerin başta içten karşı koyması daha fazla zevk verir. O köle olmadığını düşünürken önce bir tekme yer. Ardından o ayağı öper ve eğitildiği için teşekkür eder. Düşüncesiyle eylemi çelişir. Ama direnmeye devam eder. Aşırı aşağılanır ve cevap veremez. Sahibesinin ayakları adeta yüzüne yapışmıştır ve o sadece kölelik yapıyordur. Ardından sahibesi aşırı aşağılayıcı bir şekilde ayaklarının altını köpek gibi yalamasını ve temizlemesini emreder. O bunu yapar ve buradan kurtulacağı anı düşünür. Ama yüzüne bir tokat yer... "Sana bir köpek gibi dedim! Minnet ve iştahla yalayacaksın!" der sahibesi. Bu çok domine edici birşeydir çünkü sahibesi zihnini kontrol altına almaya başlamıştır. O tabanları minnetle yalamaya zorlanır. Ve bir müddet sonra o kadar domine olur ki, artık eylemi eski düşüncesini yıkar ve o teslim olma ihtiyacı duyar...
Kadının içindeki en eski ve güçlü güdü olan hükmetme güdüsü tahrik edildiğinde, düşüneceğinizin çok üzerinde zevk yaratır. Bu nedenle bu alanda derinleşenler sıradan sekse çocuk eğlencesi ve monoton bir eylem gibi bakarlar...

"Onu bir av hayvanı gibi bağlayıp, ayağını yüzüne basmak ve egemenliğini ilan etmek... Ona hükmetmek, teslim almak, bağlamak ve zorla boyun eğidirmek... Bunların tadı ve zevki diğerleriyle karşılaştırılamaz dahi..."
- Teslim olma anı nasıldır?
- Aşırı aşağılanan köleler teslim olduklarında genellikle sahibelerine bir orgazm yaşatırlar... Kendilerini bırakırlar. O anda sahibelerinin gücü ve kontrolünü tamamen kabul ederler. Artık düşünmeden söylenileni yaparlar. Ayakları gerçek bir sadakatle yalanan sahibeleri orgazm olurlar…
- Sonra?
- Belirli bir süre sonra köleleri yorulabilir veya sahibe dominasyonu yüksek tutmazsa eski haline geri dönebilir. Ceza ve disiplinle tekrar köle haline döndürülür ve bu da ayrı bir zevktir çünkü tekrar tekrar onu zorla teslim alırsınız…
- Sınırlar nedir?
- Bu alan hayal gücüne öyle açıktır ki, bunu yaşayan kadınlar için sıradan seks aşırı monoton ve basit gibi görünür. Her an onu çok daha fazla domine ederek yaptırabileceğiniz metodlar bulursunuz. Örneğin en tahrik edici şeylerden biri, onun yemek için size bağımlı olması. Ona ayaklarınızla ne şekillerde yemek yedirilebileceğine inanamazsınız. O kadar farklı ve aşağılayıcı yollar vardır ki, sahibeler sürekli zevk ve orgazm yaşarlar. Bunların yanında o kadar farklı şeyler vardır ki, bu alan çok zevkli ve haz vericidir...

"Terli ayaklarımla ezdiğim ekmek parçaları onun için o kadar değerlidir ki... Onları ayaklarımın altından yalamak için nasıl yalvardığını bilemezsiniz... Aç bir kölenin ayaklarımı yalaması aşırı baştan çıkarıcıdır... Sonunda ise mamasını minnetle ayaklarımın altından yalarken orgazm yaşarım..."
- Dünya kadınları için durum nedir sizce?
- Düna kadınları ve 16 yaş üzeri kızlar bu alanı artık açık açık keşfettiklerini saklamıyorlar. Neredeyse her film ve reklamın içerisinde gizli dominasyon mesajları bulmak mümkün. Ancak bazı markalar fazlasını yapıyor. Erkeğe eğer takıp at gibi binen kadınlardan, ayaklarını yalatanlara kadar reklam kampanyasında kullanan Sisley ise aralarında en radikallerinden biri...

** Bahsedilen reklam dizisinden bir resim
- Kadınlar arasında nasıl farklar oluyor?
- Genellikle genç kızlar çok daha dominant ve cüretkar oluyor. Duyguları uçlarda yaşamayı sevdiklerinden, partnerlerini inanılmaz domine ediyorlar. Tasma takmayı ve onları bağlamayı seviyorlar. Yerde tekmeliyor ve "ben sizin köpeğinizim" diye bağırttırıyorlar. Ayaklarını ağzına sokup, gözlerinden yaş getirene kadar derine zorluyorlar. Aç bırakıp, ezilmiş ekmekleri ayaklarının altından yalamak için yalvartıyorlar...

"Aç köleleri aşağılamak, alay etmek ve onları ayak yalatarak yalvartmak lise çağındaki dominasyon zevkini tadan kızların en büyük zevki... Bu zevkin o kadar hızlı etkisi altına giriyorlar ki, kölelerini yerde tekmelemek en büyük zevklerinden biri... Gençliklerinden dolayı dozajı kaçırıp, partnerlerini resmen döven dahi oluyor…"
- Peki nasıl birşey ayak yalatmak?
- İşin özü ayak yalatmak değil, ona sahip olmak, hükmetmek, kontrol etmek ve teslim almak. En yüksek dozajlarda aşağılamak ve boyun eğidirmek (domine etmek). Bu bambaşka bir zevk. Aşırı tahrik edici. Karşımda kontrolüm altında bir köle var. Yüzüne ayak tabanlarımı dayıyor ve onu sehpa olarak kullanıyorum. Bu muhteşem bir duygu. Ayaklarımın altında ve karşı koyamıyor. Ve ben onun sadakatini dilediğim dozajda deneme özgürlüğüne sahibim…

"Tabanlarımı yüzüne basmak ve orada tutmak beni öyle tahrik eder ki, o esnada ona ilerleyen saatlerde yapacağım dominasyon uygulamalarını düşünür ve yeni yöntemler keşfederim..."
Ardından tabanlarım nemlenmeye başlar. Bu tatmayan birinin anlayacağı bir zevk değildir. Bu duygu sarhoş edicidir : Tabanlarımı kadırır, onları iştah ve minnetle yalamasını emrederim. Ve ılık diliyle ayaklarımın altını yalayıp, temizlemesini izlerim. Bu zevkten gözlerimi karartır. Hele onu bunu minnetle yapmaya zorlamak...

"Bu durumda birçok kadın orgazm olur... Ama daha birçok kez orgazm fırsatları olacaktır... Özellikle yemek yedirme anında... Dominasyonun temel farklılığı da budur... O kadar sınırsız şey vardır ki yapabileceğiniz, sürekli zevk üstüne zevk yaşarsınız..."
- Şimdi yemek kısmına gelelim...
- Bu işin en domine edici ve zevk verici yanlarından biridir. Köle açtır ve doymak için size muhtaçtır. Aç bir köleye ayak yalatıp, doymasını söylemek aşırı tahrik edicidir. Genellikle kölem hep açtır. Ona çok az mama verir ve her seferinde en yüksek zevki yaşarım. O kadar açtır ki, içgüdüsel olarak ayaklarımın altını yalarken bana bunu hissettirir. Sanki yaladıklarıyla doyacakmış gibi… Bu anlatılmaz bir zevktir. Açlıktan yalvaran bir köleye "ayaklarımın altını yala ve doy" diyebilmek... O kadar küstah, rahat ve güçlüyümdür ki, sadece bunu söylerken dahi orgazm olabilirm o anda!
- Çok dominant görünüyor. Peki sonra?
- Ardından ona acırsam, yüzünde terlettiğim ayaklarımın altında ezdiğim ekmekleri ona en aşağılayıcı şekillerde yediririm. Bazen dilini dışarı çıkarıp onlara ulaşmaya çalışmasını seyreder, onunla oynarım. Bazen onu zevk için tokatlar ve yüzüne gülerim. Ve o, en büyük ziyafet haline gelen ayak tadımı almış ekmekleri oradan yediğinde, gerçek bir minnet hisseder. O an büyük bir orgazm yaşarım. Bu tarifi mümkün olmayan bir zevktir...

"Aç bir köle sahibesinin ayaklarıyla ezdiği ekmeği yemek için can atarken, farkında olmadan sahibesinin ayakları artık kölenin ulaşacağı en yüksek nokta halini almıştır... O ayaklarla ezilmiş ve ayak tadıyla dolu ekmekleri yemek tek isteğidir..."
Görüntüleme 4373 Yorumlar 3 Email Blog Entry
Total Comments 3

Yorumlar

1. Old Comment
    "Kölenin ayaklarımın altında ezilmiş ekmekleri büyük bir minettarlıkla yemesi bana orgazm yaşatır. Ayak terimin sindiği ekmekleri parmaklarımın arasından köpekler gibi yalar ve yutar. Onu böyle beslemek bir kadının ulaşabileceği en yüksek lükslerden biridir. Bu sahne her kadını çıldırtır..."
    - Bu çok fazla dominant görünüyor. Yemek seçenekleri nedir kölenin peki?
    - Çok dominant ve aşırı zevk veren bir uygulamadır. Aç bir köle, ayaklarımın altında ezilmiş ekmekler ve ayaklarım... Muhteşem bir zevkin kilit noktaları! Kölemin menüsü ayak tadımı ona en fazla verecek şeylerden oluşur. Susadığında ayaklarımın altından su yalayabilir sadece...

“Ayaklarımın altından yalayacağı su onun için o kadar önemlidir ki… Onu yalarken kölemi nasıl eğittiğimi hisseder ve bundan aşırı zevk alırım… Bu hükmetme ve domine etme zevki bir kadını o kadar tahrik eder ki…”

“Ayaklarının altının her zaman açlıkla yalanması için kölesini asla doyurmamak ister… Tabi ona dili kurumasın ve iyi iş yapsın diye su verir ve bu zevk anlarını yaşar… Ama bir parça ezilmiş ekmek için onu süründürecektir… Bunlar küçük kızlara göre değildir…”
    Acıktığında önce açlığını bana ispatlaması gerekir. Tabanlarımı yalar ve yalvarır. Onu doymaya zorlar, alay eder, hırpalarım. Ardından üç seçeneği vardır :
    1) Ayak bakım solüsyonum olan ekmek ve süt karışımını, ayaklarımı içinde dinlendirdikten sonra ayaklarımın altından temizleyerek doymak
    2) Ayaklarımın altında uzun süre ezdiğim veya ayakkabı tabanı yaptığım, ayak tadım sinmiş ekmekleri yemek
    3) Ezmekten ve oynamaktan hoşlandığım patates püresini ayaklarımın altından ve parmak aralarından temizlemek
    Üç durumda da ayaklarım önce yüzünde iyice terler. Maması mutlaka terli ayaklarımla ezilir. Oradan ezdiklerimi yedirmek tam bir orgazmdır!

"Her an daha fazla köpek muamelesi görür... Bir süre sonra teslim olmaktan başka çaresi kalmaz..."

"Patates püresi ayaklarıma iyice bulaşır ve kölem onları iştahla yalar..."

"Özellikle parmak aralarında kalanları..."
    - Peki "ayağı derine sokma" denen şey nedir?
    - Bu köleye sahibesinin gücünü iyice gösterme ve onu domine etme yoludur. Köleye ağzını açması söylenir ve ayak ağzına sokulur. Köle yalamaya başlar. Onun ılık ağzı ayaklarım için muhteşem bir mekandır! Ayak parmaklarımı ağzının her noktasına sürer, ona gerekli mesajı veririm. Ve daha fazla zorlarım. Kölenin ağzı iyice dolar. Yalvaran gözlerle bana bakarken ona "daha fazla köpek!" derim. Bu, köleye net bir mesaj verir : Benim malımsın… Köle kendini bir mal gibi hisseder çünkü zevk için onu zorlamaktayımdır.
    Ağzı doluyken ayağımı zorlamak ve onu aşağılamak o kadar tahrik eder ki beni... Ayak parmaklarımın derinlere kadar girmesi ve onu teslim alması... Bazen gözünden yaş gelir, bazen inler. Bazen kendimden geçer, öğürene kadar ayağımı ağzına sokarım...

"Bu aynı zamanda son ayak temizliğimdir... Muhteşem bir duygudur... Karşı koyamaz, daha fazla derine de alamaz... Sadece inleyerek yalvarır..."
    - Bu kadar bilgi başımı döndürdü... Eminim ayaklarınız çok bakımlıdır...
    - Fazlasıyla...
    - Son olarak, yatağa nasıl girersiniz?
    - Kölenin yeri tartışmasız ayaklarımın dibidir. Soğuk gecelerde ideal bir ayak ısıtıcısıdır. Sıcak gecelerde iyi bir ayak temizleyicisi. Eğitimi artık ilerlemiş ve sadakatini gösterme zamanı gelmiştir. Sabaha kadar yüzünü birleşmiş olan ayak tabanlarıma dayar ve o şekilde yatar.

“Yüzünü tabanlarıma dayamasının bana verdiği zevk aşırı yüksektir… Bir erkeğin partnerine gösterebileceği en ileri sadakat seviyesini yaşamanın zevkiyle yatarım… Sadakatini sabaha kadar ispat etmek üzere ayaklarımın dibinde yatması, zevk dolu bir gecenin vazgeçilmezidir…”

“Bazen onu o kadar fazla domine ederim ki, yüzüne tekme yeme korkusuyla tabanlarımı baygın düşünceye kadar yalar…”

“Kölenizin yüzünü tabanlarınızla kapamak ideal bir pozisyon yaratır… Artık tamamen hükmünüz altına girmiş ve teslim olmuştur!”
    Onlar terledikçe yalar ve temizler. Dilersem ayağımı ağzına sokup uzun zaman orada tutabilirim. Ama tabanlarımı yüzüne dayayıp, sadece o şekilde tutmak dahi beni aşırı tahrik eder.

“Olanaksız gibi görünen bu sahneleri yaşayan her kadın önce zevkten kendinden geçer… Ardından bu zevki tekrar tekrar tatmak ister… Dünya üzerindeki en güçlü kadınların dahi yaşayamayacakları bir hükmetme duygusu ve zevk yaşamaktadır…”
    Zevk içinde uyurum. Sabaha kalktığımda, ayaklarımın altında tamamen domine olmuş bir köle bulurum. Ona ayaklarımı yalamasını söylediğimde, onları gerçek bir teslimiyetle yalar ve bana sabah zevkimi yaşatır...

"Sabah kalktığımda tek düşüncem ayak tabanlarımın kölemin ılık diliyle yalanmasının vereceği zevktir… O açtır ve mama için her dediğimi yapmaya hazırdır… Tabanlarımı büyük bir sadakatle yalarken ben zevk içinde kendimden geçerim… Bunu deneyimlemeyene anlatmak mümkün değildir…"
    - Tüm bu bilgiler için teşekkür ederiz. Size köle olan erkeklere sabır dileriz...
    - İyi bir eğitimin sonunda, ayaklarımın altını yalarken şeref hissedecek kadar aşağılanır ve yerlerine alıştırılırlar. Bu nedenle sabır dilemenize gerek kalmaz Dilersen deneyelim? Cesaretin varsa bana 10 saat ver... Sonunda ayaklarımı nasıl yalayacağını kendin gör... Hatta dilersem seni öyle bir eğitebilirim ki, beni gördüğünde önümde diz çökme güdüsü duyarsın…
    - Teşekkürler, henüz bunlar için biraz toyum Son soru : Dominasyonun zevk veren kilit duyguları neler?
    - Bu önemli... Asıl zevki verenler şunlar : Onu tam itaate zorlamak ve bunu başarmak, onu zorla eğitmek, onu her şekilde sınırsız ve özgürce aşağılama gücünü tatmak, aşırı üstünlük duygusunu sürekli uygulamalar ve aşağılamalarla derinleştirmek, onu en aşağılayıcı şekillerde eğitmek (bağlamak, tekmelemek, tokatlamak, aç bırakmak) ve sonunda istediğini yaptırmak, teslim oldukça daha fazlasına zorlamak, zamanla üstünlüğünüzü kabul ettiğini hissetmek, onu mal gibi kullanmanın verdiği dominasyon zevki...
    Kısacası : Ne kadar aşağılama, o kadar zevk!
    Posted 14-09-2008 at 12:30 by CiciKis CiciKis isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
  2. Old Comment
    merhaba çok iddalısınız..10 saatte bunu nasıl başarabilirsiniz..
    Posted 14-09-2008 at 14:02 by kaya kaya isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
  3. Old Comment
    kesinlikle sizin gibi bir hanım tarafından eğitilmek isterdim
    Posted 04-03-2011 at 20:23 by teslimiyet teslimiyet isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:25 .

Fetisizm.com Hakkında

Fetisizm.com Türkiyede yaklaşık 8 yıldır hizmet veren sahibe,mistress,fetişist,ayak fetişi,bdsm, vb konularında paylaşımda sınırsız bir oluşumdur

Hızlı Erişim

Sosyal Medya

Facebook Twitter youtube Flickr DavianArt Dribbble RSS Feed