Fetisizm.com Forum Fetisizm, Fetish, Fetiş, Mistress, Dominant, Domination, BDSM, Ayak Fetişizmi fetis Partner arıyanlar icin  fetisheuro.com

Geri git   Fetisizm.com Forum Fetisizm, Fetish, Fetiş, Mistress, Dominant, Domination, BDSM, Ayak Fetişizmi > Blogs > CiciKis

Rating: 2 votes, 5,00 average.

Bölüm-8 Yüksek Dominasyon Zevkleri (Ne Kadar Sadık)

Posted 14-09-2008 at 14:49 by CiciKis

NE KADAR SADIK?

Sahibeler her an kendilerine kölelerinin ne kadar sadık olduğunu ve onu nasıl daha sadık hale getireceğini soraralar... Yaklaşık şu sırayla :
“Ayaklarımı yalayacak kadar sadık mı?.....”

Bedeninizin en aşağı noktası olan ayaklarınızın altı sihirli bir alandır… Yalanması büyük bir güç duygusu ve haz verir… Bu hareket güç önünde boyun eğmek ve yerini onaylamaktır!
Ardından bu gücün daha fazla onaylanmasını istersiniz…
“Peki onları yüzünde dinlendirsem ve nemlendirsem, onları yalayarak temizleyecek kadar sadık mı?”

Yüzünü ayaklarınıza sehpa olarak kullanma size daha fazla haz verecektir… Onu kontrol ve domine ettiğinizi daha fazla hissettiğinizde, zevkinizin hızla arttığını keşfedersiniz…
Ve tabi daha fazlasını istersiniz : Daha fazla itaat, daha fazla sadakat, daha fazla aşağılama, daha fazla kontrol… Daha fazla zevk!
“Acaba onları yüzünde daha uzun bekletirsem, terli ayaklarımı iştahla yalayacak kadar sadık mı? Köpek gibi yalamasını istiyorum… Gerçek sadakat ve minnetle!”
Sert dominasyon, aşırı aşağılama, bağlama, dayak eşliğinde onu eğitirsiniz… Bu güç sizi çok fazla tahrik eder!
Ve sonunda istediğinizi yapmak zorunda kalır! Köpek gibi eğitilmiştir…

Yüzünde nemlenmiş ayaklarınızın yalanması sizi artık kendinizden geçirecek kadar zevk içine sokar… Nemli ayaklarınızın yalanması ve temizlenmesi sizi onun önünde aşırı dominant hale getirir…
Ve bu boyun eğiş, sizi zevkten kendinizden geçirir… Ve onu daha fazla kontrol etmek istersiniz… Size o kadar sadık olmasını istersiniz ki, yaptığı herşeyde gücünüzü daha fazla onaylasın ve boyun eğisin… Bunu yapmanın en etkili yolu mama ve suyu ayaklarınızın altından vermektir!
...
“Ayaklarımla ezdiğim mamaları yiyecek kadar sadık mı?”

Bu o kadar domine edici birşeydir ki, ayaklarınızla ezdiğiniz ekmekleri iştahla yerken orgazm olursunuz! Yediği ve içtiği herşeyi ayaklarınıza bağlamak, onu kontrol etmek ve aşağılanmanın sınırlarında onunla oynamak aşırı zevk verir…
Ve hedefi daha da yükseltirsiniz… O kadar sadık olmalıdır ki, yüzünde ter içinde kalmış ayaklarınızla ezdiğiniz ekmekleri iştah ve minnetle yemeyi zorunlu tutarsınız!
Dayak, aç bırakma ve aşağılamanın ardından...

Umursamazca ezdiğiniz ekmekleri yalarken zevkten çıldırırsınız! Onu hep aç bırkmak, ayaklarınızın altında her an daha fazla aşağılamak ve domine etmek istersiniz…
Ayaklarınızın dibinde kayıtsız şartsız teslim olmasını, sadece bir zevk oyuncağı olmasını ister ve sorarsınız :
“Sabaha kadar onları yüzüne yapıştırıp, terledikçe yalayacak kadar eğitildi mi? Bunu yapmasını istiyorum... Sabaha kadar bana sadakatini göstermesini öyle çok istiyorum ki, bunun için onu fazlasıyla dövebilirim... Tek saniye dahi boşa harcanmamalı... O bir köpek! Benim köpeğim… Benim! Malım! Zevk oyuncağım! Onu istediğim gibi eğitirim… (bunları düşünürken kendinizden geçebilir, iyice tahrik olabilirsiniz)”
Tabanlarınızı dayar ve düşünürsünüz :
“Tabanlarımı ve yüzünü düşündükçe zevkten bayılacak gibi oluyorum... Nasıl da nefes almaya çalışıyor... Yüzü terden iyice ıslandı... Ahhh, bunu hisetmek dahi yetiyor... Şimdi onları iştahla yalama ve sadakatini ispat etme zamanı...”

Bu, dünya üzerindeki en lüks zevklerden biridir… Saf haz ve zevk! Bu bir partneri tam bir köpek gibi eğitmek ve köpek etmektir! Dünyada çok az kadının (ama bunu bilen onbinlercesinin) ulaşabileceği bir zevktir!
...
Ve en güzel yanı, dominasyon hayal gücünüzle sınırlıdır!
“Çok daha fazlasını istiyorum... Ayaklarımı daha fazla sadakatle yalamasını, mamasını ezmekten fazlasını yapmayı, onu daha sert cezalandırmayı... Tüm bunlara boyun eğecek kadar sadakat istiyorum... Ne kadar aşağılasam da, sadkatini koruduğunu hissetmek ve bunu sürekli arttırmak...
O benim köpeğim… Sadık köpeğim! Dilersem onu döverim, aç bırakırım, tokat atarım, tekmelerim, bağlarım… Tamamen benim kontrolümde! O kadar iyi eğitilecek ki! Tam bir köpek gibi… Uslu, sadık, sahibesinin ayaklarını yalamayı iştahla bekleyen bir köpek gibi! Köpek………”
Görüntüleme 1436 Yorumlar 0 Email Blog Entry
Total Comments 0

Yorumlar

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:27 .

Fetisizm.com Hakkında

Fetisizm.com Türkiyede yaklaşık 8 yıldır hizmet veren sahibe,mistress,fetişist,ayak fetişi,bdsm, vb konularında paylaşımda sınırsız bir oluşumdur

Hızlı Erişim

Sosyal Medya

Facebook Twitter youtube Flickr DavianArt Dribbble RSS Feed