Fetisizm.com Forum Fetisizm, Fetish, Fetiş, Mistress, Dominant, Domination, BDSM, Ayak Fetişizmi fetis Partner arıyanlar icin  fetisheuro.com

Geri git   Fetisizm.com Forum Fetisizm, Fetish, Fetiş, Mistress, Dominant, Domination, BDSM, Ayak Fetişizmi > Blogs > sifacı

Katergorisiz Entries with no category
Alt

Ülkemizde BDSM (Sadece BİR Açıdan)

Posted 24-02-2010 at 17:58 by sifacı

Kültürümüz tarafından kışkırtılmaya alışmış erkeklerin hikayesi

Ortamda erkek enflasyonunu üçlü dörtlü hanelere çıkarırken daha tek başına sokağa çıkmasının bile bazı yörelerde marjinal kaçtığı kadınlar iki elin parmakları kadar oluyorlar ancak ortalıkta tecrübesiz gezen bir sürü köle adam ile fazla şımarmış bir avuç kadın efendiden başka bir şey olmuyor sonuçta (işini cidiye alan profesyonelleri saymıyorum) bu da iki taraf arasındaki ilişkilere yansıyor pek tabii ki.

...
sifacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Profesyonel Üye
Görüntüleme 2815 Yorumlar 4 sifacı isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
Alt

Sebebim Gönüllük !!!

Posted 19-04-2008 at 14:59 by sifacı

Ben çok sıkıldım başkalarıyla uğraşan gönüller görmekten kendini unuttu insan, isyanlara düştü gene ,unutulmuşluğun oğlu olduğunu unuttu,hep

Göz kapağının ardındakileri gördü gönüllük,kendisine verilen anları başkalarına harcadı iyilik içinmi? hayır gönüllerdeki kapalı kapılarda kalası kötülükler için,bilmedi iyilik sandı

Kendine yine toz kondurmadı,bir kaç övgü aldı gönül ve uçtu göklere yerini unuttu ,kibire bulaştırdı hayır dedi içinden bir ses hep hayır ben öyle
...
Profesyonel Üye
Görüntüleme 1518 Yorumlar 1 sifacı isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
Alt
Rating: 2 votes, 5,00 average.

Dün Gece Rüyamda Gördüm

Posted 22-03-2008 at 12:01 by sifacı

Rutin koşturmaların ardından evden içeriye girdim aç köpek gibi guruldanan mideme bol sarmısaklı mantı'yı utanmadan 2 tabak şeklinde indirdikten sonra çöken ağırlıkla TV karşısından İkinci Dünya Savaşı belgeselini izledim.Tüylerim Dikenlendi ve yine Über Alles hayallerim canlandı

Sonra kapanan gözlerime yenik düşerek yatağımın yolunu tuttum, uyumuşum kan ter içinde irkilerek kalktım rüyamda ağır bir tedavi süreci geçiren IronBBW'nin vefat ettiğini görmüştüm şok oldum bir telaş...
Profesyonel Üye
Görüntüleme 2389 Yorumlar 9 sifacı isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
Alt

şebo tınısı ve damarlarımda ki alkol sızıntısı..!

Posted 19-03-2008 at 16:49 by sifacı

78 Aralık'ta doğdu.Okula gitmeden okumayı söktü. ilkokul birde kırmızı kurdele aldığında havalara uçtu. orta üçte ilk aşkını(platonik) yaşadı. kafası o zamanlar da birtek sayısala bastığından kızın o zamanki telefon nosu, okul nosu, evinin kapı nosu hala ezberinde. sonra süper liseye gitti. hazırlıktayken ingilizce öğretmenine kısa süreli bir aşk besledi içinde. lise ikide minyatür kale turnuvası finalde maç berabereyken son dakika golünü çıkardı. sınıfını şampiyon yaptı. aynı yıl kendisine miyop
...
Eklenmiş Dosya ( lar)
Dosya tipi: jpg l.jpg (27,8 KB (Kilobyte), 31x kez indirilmiştir)
Profesyonel Üye
Görüntüleme 1700 Yorumlar 4 sifacı isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

Bütün Zaman Ayarları WEZ +2 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 05:30 .

Fetisizm.com Hakkında

Fetisizm.com Türkiyede yaklaşık 8 yıldır hizmet veren sahibe,mistress,fetişist,ayak fetişi,bdsm, vb konularında paylaşımda sınırsız bir oluşumdur

Hızlı Erişim

Sosyal Medya

Facebook Twitter youtube Flickr DavianArt Dribbble RSS Feed